Triedny koncert – 21.03.2016 – Katarína Mihálová, DiS.art

Klavírna spolupráca: Mgr. Renata Trungelová

P. č.Meno a priezviskoHudobný nástrojPrednesTriedny učiteľ
1.Alica Michníková
Henrieta Šulková,
Katarína Mihálová, DiS.art.,
Erika Beňušová, DiS.art.
zobcová flauta
husle
Zavej vetrík, Dýnom Dánom (M.S.Trnavský)Katarína Mihálová, DiS.art.,
Erika Beňušová, DiS.art.
2.Michal Kabát saxofonMenuet (J.S.Bach)Katarína Mihálová, DiS.art.
3.Mária Sabína Slušná husleUspávanka (Nina Baklanová), Zajačik (Sergej Lukanjuk)Erika Beňušová, DiS.art.
4.Veronika ZajkováhusleK. Krajčí: Koncertino h mol - 1.časť.Erika Beňušová, DiS.art.
5.Paulína Mihálová husleFar Far Away, The Farmer in the Dell (Gustav Saenger)Erika Beňušová, DiS.art.
6.Barbora Seteiová saxofonPri Prešporku na Dunaji Katarína Mihálová, DiS.art.
7.Lívia Vozárová husleČože sa to u nás stalo (bulharská ľud.pieseň), Skočila mi myška (slov. ľud.pieseň) Erika Beňušová, DiS.art.
8.Jessica Ižoldová klarinetMenuet (J.S.Bach)Katarína Mihálová, DiS.art.
9.Michal Kabát saxofonTancuj, tancuj, vykrúcaj Katarína Mihálová, DiS.art.
10.Zuzana Brezanská huslePieseň pastiera (W.A.Mozart)Erika Beňušová, DiS.art.
11.Paulína Mihálová zobcová flautaPrivítanie rána (C.M. Weber), Vtáčik (J.Melkovič )Katarína Mihálová, DiS.art.
12.Babora Seteiová saxofonAmazing Grace (John Newton)Katarína Mihálová, DiS.art.
13.Dominika Herczegová husleRondo (J.S.Bach)Erika Beňušová, DiS.art.
14.Jessica Ižoldová klarinetLullaby (J.Brahms) Katarína Mihálová, DiS.art.
15.Jozef Uhnák saxofonTico tico Katarína Mihálová, DiS.art.

V. interný koncet – 16.03.2016

P. č.Meno a priezviskoRočníkHudobný nástrojAutor a názov prednesuTriedny učiteľKorepetítor
1.Malý ZuškáčikĽudová pieseňFrederika Uhnáková
2.Matej FedorsakordeónVašica: OvčáciMgr. Renáta Godová
3.Tamara MáčajováklavírSur le pont d'Avignon
F. Emonts (USA): Swanee River
Mgr. Renata TrungelováMgr. Renata Trungelová
4.Filip HudákcimbalK. Šebek: ľud. pieseň MedveďkuFrederika Uhnáková
5.Tibor Justus
Timea Justusová

3. r.
klavírNemecká pieseňFrederika Uhnáková
6.Lívia Vozárová2. r.husleTri ľudové piesneErika Beňušová, DiS.art.Mgr. Renata Trungelová
7.Jozef Dean4. r.klavírAnglická pieseň: The Bells, Bastien: Scaling the RockiesMgr. Renata Trungelová
8.Patrik Balogh1. r.gitaraČeská ľudová pieseň/duet Juraj Kráľ, DiS.art.
9.Samuel Balogh2. r.klavírF. EmontsMgr. Renata Trungelová
10.LDO: Ariel Kupči FitgeraldM. Lasica: Pyšná princeznáRoman Mihálka
11.Natália Hrušková2. r.keyboardP.Wedgwood: Hocus Pocus, Menuet Mgr. Ildikó Kovácsová
12.Zuzana Hrušková1. r.husleMozart: AllegrettoErika Beňušová, DiS.art.Mgr. Renata Trungelová
13.Marek Uhnák2. r.akordeónM. Košnár: Delikates /valčík/ Mgr. Renáta Godová
14.Tatiana Fašková2. r.husleJ. Melkovič: Slávnostný pochodErika Beňušová, DiS.art.Mgr. Renata Trungelová
15.Lýdia Nováková2. r.klavírM. Mier: Morning GloriesFrederika Uhnáková
16.Barbora Seteiová2. r.keyboardAmerická ľudová pieseň, Anglická ľudová pieseňMgr. Ildikó Kovácsová
17.LDO: Lea PovažanováV. Provazníková: Kozia rozprávkaRoman Mihálka
18.Michal Kabát, Sebastian Balogh, Alexandra Ferrara,
Lívia Vozárová
gitara
gitara
gitara
husle
Tri piesneJuraj Kráľ, DiS.art.

Erika Beňušová, DiS.art.
19.Július Dean 4. r.klavírMike Schoenmehl: Stuck und mit Übungen DreiklangenMgr. Renata Trungelová
20.Daniel Herc4. r.akordeónM. Košnár: Ľubica/valčík/Mgr. Renáta Godová
21.Oliver Potocký4. r.gitaraJ. Zenanon, F. Carulli, Y. Rivoal: 3 duetá Juraj Kráľ, DiS.art.
22.Timea Justusová3. r.klavírM. Vozár: Na pútiFrederika Uhnáková
23.Patrik Hruška2. r.cimbalCh. Chaplin: SmileFrederika UhnákováFrederika Uhnáková
24.Veronika Zajková3. r.husleK. Krajčí: Koncertino h mol - 1.časť.Erika Beňušová, DiS.art.Mgr. Renata Trungelová
25.Damiana Baloghová1.r. 2.č.zobcová flautaP. Židek: Adélce pro radost z tanceMária BérešováMgr. Renata Trungelová
26.Nina Ďatková1.r. 2.č.cimbalĽudová pieseň – Zahučali horyFrederika Uhnáková

Úspech žiakov výtvarného odboru v súťaži Vesmír očami detí 2016

Žiaci výtvarného odboru získali v okresnom kole Celoštátnej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí, ktorú každoročne organizuje Tekovská hvezdáreň v Leviciach nasledovné umiestnenia:

vo 4. kategórii – ZUŠ /1.-4. ročník ZŠ/

1.miesto    Elizabeta Brooks         Ste pohostinní pozemšťania?

2.miesto    Sebastian Balogh        Môj vesmír

3.miesto    Adriana Kupčová        Pozdrav z ďalekej planéty

 

4.miesto    Kristína Árendášová    Ako sa dorozumievajú

5.miesto    Tibor Justus                 Dobrý deň pozemšťania!

 

v 5.kategórii – ZUŠ /5.-9. ročník ZŠ/

4.miesto    Tatiana Fašková                 Nebeské znamenia

5.miesto    Daniel Herc                         Vesmír

 

Víťazom blahoželáme a pani učiteľke Mgr.art. Andrei Harmadyovej ďakujeme za prípravu žiakov.

Víťazné práce postupujú do celoštátneho kola výtvarnej súťaže v Hurbanove.

Slávnostné vyhodnotenie a odovzdávanie cien sa uskutoční dňa 14.marca 2016 o 14.00 hod. v priestoroch Tekovskej hvezdárne v Leviciach.